Home » За нас

За нас

Детска градина Малина е детско заведение в село Ясен, ул. Кирил и Методий № 12.

Детска градина с утвърдени традиции, заемащо достойно място в предучилищното възпитание на децата в община Плевен.

Детското заведение се финансира с общински средства. Материално-техническата база е обновена и е в много добро състояние.

Детска градина Малина, село Ясен разполага със собствена сграда, голям двор, оборудван с площадки за игра за малките палавници.

В детската градина се отглеждат и възпитават деца от три до шестгодишна възраст, за които полага грижи екип от квалифицирани педагози с богат професионалкен опит.

Основни приоритети в работата на екипа е качеството на детското обучение и възпитание, подготовяйки малките възпитаници за училище.

Програмите, по които се осъществява обучението на децата, са утвърдени от МОН.

Хармоничният режим на всяка възрастова група включва ежедневно образователни занимания, часове за игри на открито, занимания с изкуства, сън и хранения.

Детска градина Малина, село Ясен дава възможност на малките палавници, успешно да овладяват познанието, красотата и вълшебството на приказното детство.

април 2024
П В С Ч П С Н